Edelliset hallitukset

2019

 

Hanne Vähäkuopus
Puheenjohtaja
Tuotantotalous

Aleksi Otsomaa
Varapuheenjohtaja
Kemiantekniikka

Annukka Olkkola
Rahastonhoitaja
Kemiantekniikka

Miia Huvila
Sihteeri, WWW-vastaava
Tietotekniikka

Toni Lundell
Koulutuspoliittinen vastaava
Tietotekniikka

Anton Saarenpää
Viestintävastaava, Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Jermu Jakola
Tapahtumavastaava
Kemiantekniikka

Jani Känsälä
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Tomi Laakso
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Minna Saarelainen
Hallituksen jäsen
Tuotantotalous

 

2018


Noora Saarikettu
Puheenjohtaja
Information Technology

Jere Muukkonen
Varapuheenjohtaja, viestintävastaava

Annukka Olkkola
Rahastonhoitaja

Jussi Nieminen
Sihteeri
Tietotekniikka

Miia Huvila
WWW-vastaava
Tietotekniikka

Sara Carlsson
Koulutuspoliittinen vastaava
Tuotantotalous

Aleksi Otsomaa
Tapahtumavastaava
Kemiantekniikka

Mikko Kankainen
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Toni Kokkoniemi
Tuotantotalous

Teemu Karri
Tuotantotalous

Hanne Vähäkuopus
Tuotantotalous

 

2017

Jere Muukkonen
Puheenjohtaja
Kemiantekniikka

Noora Saarikettu
Varapuheenjohtaja
Information Technology

Annukka Olkkola
Rahastonhoitaja

Sariina Vierimaa
Sihteeri
Mediatekniikka

Markus Chanth
WWW-vastaava
Tietotekniikka

Jussi Nieminen
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Aale Järvi
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Aleksi Otsomaa
Hallituksen jäsen

Henri Uusihaka
Hallituksen jäsen

 

2016

Osmo Simonen
Puheenjohtaja
Kemiantekniikka

Toni Sinkkonen
Varapuheenjohtaja
Tuotantotalous

Hanna Kenttä
Sihteeri 1.1.2016-15.8.2016
Kemiantekniikka

Sariina Vierimaa
Viestintävastaava
Sihteeri 15.8.2016-31.12.2016
Mediatekniikka

Markus Chanth
Rahastonhoitaja
WWW-vastaava
Tietotekniikka

Miro Koskela
Koulutuspoliittinen vastaava
Sähkö- ja automaatiotekniikka

Maarja Park
Tapahtumavastaava
Kemiantekniikka

Jussi Nieminen
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Aale Järvi
Tapahtumavastaava
Tietotekniikka

Jere Muukkonen
Hallituksen jäsen
Kemiantekniikka

 

2015

Minttu-Maaria Raudasoja
Puheenjohtaja
Kone- ja tuotantotekniikka

Topi Voltti
Varapuheenjohtaja
Sähkötekniikka

Maarja Park
Sihteeri, Tapahtumavastaava
Kemiantekniikka

Markus Chanth
Rahastonhoitaja, WWW-vastaava
Tietotekniikka

Osmo Simonen
Koulutuspoliittinen vastaava
Kemiantekniikka

Asko Huttunen
Tapahtumavastaava, Viestintävastaava
Kemiantekniikka

Aale Järvi
Hallituksen jäsen
Tietotekniikka

Toni Sinkkonen
Hallituksen jäsen
Tuotantotalous